Новинки

G.Nail рідини

G.Nail рідини

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Cuticle Oil G.Nail, 30ml
Cuticle Oil G.Nail, 30ml Мандарин Персик Ананас М'ята & Еваліпт Молоко & Мед Лимон & Лайм Мультифрукт ..
160 грн.
G.Nail Cutile Remover, 60ml
G.Nail Cutile Remover, 60ml Розмякшувач кутикули, ефективно та швидко видаляє ороговілу шкіру кутикули. Спосіб застосування: нанести засіб на кутикулу, через хвилину видалити зі допомогою апельсинової палички Склад: Aqua, Potassium Hydroxide. ..
210 грн.
G.Nail Ferro Clean, 250ml
G.Nail Ferro Clean, 250ml   Засіб для видалення ржавчини. Це концентрат, який призначений для ефективного очищення хірургічнх, косметологічних, манікюрних та педикюрних інструментів від слідів іржі. ..
150 грн.
G.Nail Ferro Clean, 500ml
G.Nail Ferro Clean, 500ml   Засіб для видалення ржавчини. Це концентрат, який призначений для ефективного очищення хірургічнх, косметологічних, манікюрних та педикюрних інструментів від слідів іржі. ..
250 грн.
G.Nail Prep & Finish 3 in 1, 500ml
G.Nail Prep & Finish 3 in 1, 500ml Використовується для знежирення та дегідрації нігтів під час підготовки нігтьової пластини до покриття та, як допоміжна рідина для зняття липкості під час, або після процедури покриття натуральної нігтьової пластини гель-лаковою системою чи моделювання н..
190 грн.
G.Nail Primer, 10ml
G.Nail Primer, 10ml (кислотний) Сприяє міцному зчепленню між штучним матеріалом та нігтьовою пластиною. Рекомендуємо використовувати при нарощенні нігтів ..
100 грн.
G.Nail Ultrabond, 10ml
G.Nail Ultrabond, 10ml  Покращує зчеплення нігтьової пластини з матеріалом ..
100 грн.
Створення сайтів