Новинки

Gloss рідини

Gloss жидкость 

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
 Дезинфікуючий засіб для інструментів та поверхонь GLOSS Polysept, 1000 мл
Швидкодіючий засіб для заключної профілактичної дезінфекції всіх типів поверхонь. Для знезараження інструменту (дезінфекція високого рівня і передстерилізаційне очищення). Володіє бактерицидною, туберкулоцидну действіемОбеспечівает іннактівацію вірусів, що викликають простої герпес. В..
445 грн.
 Дезинфікуючий засіб для інструментів та поверхонь GLOSS Polysept, 250 мл
Швидкодіючий засіб для заключної профілактичної дезінфекції всіх типів поверхонь. Для знезараження інструменту (дезінфекція високого рівня і передстерилізаційне очищення). Володіє бактерицидною, туберкулоцидною дією. Забезпечує іннактивацію вірусів, що викликають простий герпес. Виявляє бактерици..
175 грн.
Cleanser/Degreaser Liquid
..
145 грн.
Gloss Hand sanitizer (Aqua Fresh) 29 ml
Антибактеріальний гель для рук «Aqua Fresh» – свіжий і легкий аромат. Засіб для підтримки ідеальної чистоти рук, вбиває 99.9% бактерій, містить пом’якшувальні компоненти у вигляді алое вера і вітаміну Е. На основі спирту, має приємний легкий аромат. ..
50 грн.
Gloss Hand sanitizer (Bubble Gum) 29 ml
Антибактеріальний гель для рук «Bubble Gum» – аромат солодкої жувальної гумки. Засіб для підтримки ідеальної чистоти рук, вбиває 99.9% бактерій, містить пом’якшувальні компоненти у вигляді алое вера і вітаміну Е. На основі спирту, має приємний легкий аромат. ⠀ ..
50 грн.
Gloss Hand sanitizer (Citrus) 29 ml
Антибактеріальний гель для рук Sanitizer «Citrus» – аромат свіжовижатих цитрусових фруктів. Засіб для підтримки ідеальної чистоти рук, вбиває 99.9% бактерій, містить пом’якшувальні компоненти у вигляді алое вера і вітаміну Е. На основі спирту, має приємний легкий аромат. ..
50 грн.
Gloss Hand sanitizer (Lemon) 29 ml
Антибактеріальний гель для рук «Lemon» – аромат свіжого лимона. Засіб для підтримки ідеальної чистоти рук, вбиває 99.9% бактерій, містить пом’якшувальні компоненти у вигляді алое вера і вітаміну Е. На основі спирту, має приємний легкий аромат.   ..
50 грн.
Gloss Hand sanitizer (Pink Flower) 29 ml
Антибактеріальний гель для рук «Pink Flower» – аромат солодких квітів. Засіб для підтримки ідеальної чистоти рук, вбиває 99.9% бактерій, містить пом’якшувальні компоненти у вигляді алое вера і вітаміну Е. На основі спирту, має приємний легкий аромат. ..
50 грн.
Gloss Hand sanitizer (Powder aroma) 29 ml
Антибактеріальний гель для рук «Powder Aroma» – пудровий аромат. Засіб для підтримки ідеальної чистоти рук, вбиває 99.9% бактерій, містить пом’якшувальні компоненти у вигляді алое вера і вітаміну Е. На основі спирту, має приємний легкий аромат. ..
50 грн.
Gloss Hand sanitizer (Sacura) 29 ml
Антисептик Gloss - это очищающее средство моментального действия, которое эффективно дезинфицирует и очищает кожу от накопившихся загрязнений, уничтожая вредные бактерии. Продукт продолжает действовать даже спустя несколько часов после обработки кожи. Благодаря глицерину и пантенолу гель смягчает..
50 грн.
Gloss Hand sanitizer (Sweet Tropical) 29 ml
Антибактеріальний гель для рук Sanitizer «Sweet Tropical» – аромат тропічних фруктів. Засіб для підтримки ідеальної чистоти рук, вбиває 99.9% бактерій, містить пом’якшувальні компоненти у вигляді алое вера і вітаміну Е. На основі спирту, має приємний легкий аромат. ..
50 грн.
Gloss Hand sanitizer (Vanilla) 29 ml
Антибактеріальний гель для рук «Vanilla» – аромат ніжної ванілі. Засіб для підтримки ідеальної чистоти рук, вбиває 99.9% бактерій, містить пом’якшувальні компоненти у вигляді алое вера і вітаміну Е. На основі спирту, має приємний легкий аромат. ⠀ Санітайзер для рук GLOSS Vanilla 29ml ..
50 грн.
Nail Fresher 15 ml
Обезжириватель — воздействует на чешуйчатую структуру верхних слоев, отлично очищает и подсушивает ногтевую пластину, убирая лишнюю влагу. При попадании на кутикулу не вызывает раздражения, испаряется с ногтевой пластины, придавая ногтю белесый оттенок, служащий визуальным признаком того, что ног..
195 грн.
Nail Primer 15 ml
Nail Primer 15 ml ..
195 грн.
Антибактеріальний гель для рук GLOSS, 500 мл
АНТИБАКТЕРІАЛЬНИЙ ГЕЛЬ ДЛЯ РУК GLOSS, 500 ml – спиртовмісний засіб для обробки рук. Основний компонент гелю – етиловий спирт, який на сьогоднішній день є швидкодіючим, ефективним і безпечним антисептиком. Всього за 15 секунд після нанесення на руки він нейтралізує хвороботворні мікроби, знищу..
255 грн.
Дезинфікуючий засіб для інструментів та поверхонь GLOSS Polysept, 60 мл
Швидкодіючий засіб для заключної профілактичної дезінфекції всіх типів поверхонь. Для знезараження інструменту (дезінфекція високого рівня і передстерилізаційне очищення). Володіє бактерицидною, туберкулоцидною дією. Забезпечує іннактивацію вірусів, що викликають простий герпес. Виявл..
115 грн.
Олійка для кутикули American Pie GLOSS, 15 мл
Cuticle Oil «Cherry»Cuticle Oil «CherryCuticle Cuticle Oil «Cherry»«Cherry»Cuticle Oil «Cherr ..
115 грн.
Олійка для кутикули Marzipan GLOSS, 15 ml
Cuticle Oil «Strawberry» ..
115 грн.
Олійка для кутикули Melon GLOSS, 15 мл
Cuticle Oil «Raspberry» ..
115 грн.
Олійка для кутикули Pina Colada GLOSS, 15 мл
Cuticle Oil «Mango» ..
115 грн.
Створення сайтів