Новинки

Dark рідини

Dark рідини

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
DARK DEHYDRATOR, 10 ML
Дегідратор від Dark - для знежирення та підсушування нігтьової пластини. Слід наносити віджатим пензликом, легкими рухами. Сохне на повітрі 10-15 секунд, без використання лампи. Обсяг: 10 мл ..
115 грн.
DARK GEL CLEANSER, 250 ML
DARK GEL CLEANSER Засіб для зняття липкого шару. Призначений для видалення липкого шару після полімеризації та знежирення нігтів перед нанесенням матеріалу. • має зручний розпилювач • ефективно знімає липкий шар; • залишає поверхню нігтів глянцевою • знежирює нігтьову пласт..
200 грн.
DARK ULTRABOND, 10 ML
Безкислотний ультрабонд для нігтів Dark Ultrabond виконує у манікюрі функцію кріплення нігтьової пластини з базою, не порушуючи при цьому природного кислотного балансу і не створюючи додаткової товщини. Відсутність кислоти робить його придатним для тонких та чутливих нігтів. Ультрабонд слі..
135 грн.
DARK КРОВОСПИННА РІДИНА, 15 ML
Dark Кровоспинна рідина 15 ml - дозволяє швидко зупиняти кров при порізах кутикули та інших ділянках шкіри - має антисептичні властивості - не має запаху - легко змивається водою - зручний в застосуванні - є косметичним засобом для манікюру та педикюру * гіпоалергенний Викор..
85 грн.
ОЛІЯ ДЛЯ КУТИКУЛИ DARK APEROL, 30 МЛ
ОЛІЯ ДЛЯ КУТИКУЛИ DARK APEROL, 30 МЛ ..
225 грн.
ОЛІЯ ДЛЯ КУТИКУЛИ DARK CASHEMIR, 30 МЛ
ОЛІЯ ДЛЯ КУТИКУЛИ DARK CASHEMIR, 30 МЛ ..
225 грн.
ОЛІЯ ДЛЯ КУТИКУЛИ DARK PAPAYA, 30 МЛ
ОЛІЯ ДЛЯ КУТИКУЛИ DARK PAPAYA, 30 МЛ ..
225 грн.
ОЛІЯ ПРОТИ ОНІХОЛІЗІСУ DARK, 10 МЛ
ОЛІЯ ПРОТИ ОНІХОЛІЗІСУ DARK, 10 МЛ:   ОЛІЯ ПРОТИ ОНІХОЛІЗІСУ DARK, 10 МЛ - олія створена для відновлення пошкодженої нігтьової пластини. При регулярному застосуванні прискорює регенерацію та здорове зростання нігтьової пластини. Підійде для догляду нігтів при оніхолізисі та його проф..
200 грн.
РЕМУВЕР ДЛЯ КУТИКУЛИ DARK, 30 МЛ
РЕМУВЕР ДЛЯ КУТИКУЛИ DARK, 30 МЛ: РЕМУВЕР ДЛЯ КУТИКУЛИ DARK, 30 МЛ  - професійний засіб, що допомагає швидко розм'якшити ороговілі клітини шкіри. Ремувер містить активні лужні компоненти, які забезпечують делікатне та ефективне очищення за допомогою апельсинової палички або пушера. Сп..
175 грн.
СУХА ОЛІЯ ДЛЯ КУТИКУЛИ DARK AMORE, 10 ML
Суха олія для кутикули Dark Amore з шимером Призначена для комплексного догляду за кутикулою після манікюрних процедур, а також покриттів гель-лаком. Регулярне використання олії вповільнює зростання кутикули, усуває задирки та тріщини, дбайливо зволожує й живить шкіру. Особливості о..
150 грн.
СУХА ОЛІЯ ДЛЯ КУТИКУЛИ DARK CREAM, 10 ML
Суха олія для кутикули Dark Nut Cream з шимером Призначена для комплексного догляду за кутикулою після манікюрних процедур, а також покриттів гель-лаком. Регулярне використання олії вповільнює зростання кутикули, усуває задирки та тріщини, дбайливо зволожує й живить шкіру. Особливос..
150 грн.
СУХА ОЛІЯ ДЛЯ КУТИКУЛИ DARK STRAWBERRY & PEPPER, 10 ML
Суха олія для кутикули Strawberry chilly pepper з шимером Призначена для комплексного догляду за кутикулою після манікюрних процедур, а також покриттів гель-лаком. Регулярне використання олії вповільнює зростання кутикули, усуває задирки та тріщини, дбайливо зволожує й живить шкіру. ..
150 грн.
Створення сайтів