Новинки

Dark рідини

Dark рідини

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
DARK DEHYDRATOR, 13 ML
Дегідратор від Dark - для знежирення та підсушування нігтьової пластини. Слід наносити віджатим пензликом, легкими рухами. Сохне на повітрі 10-15 секунд, без використання лампи. Обсяг: 13 мл ..
115 грн.
DARK GEL CLEANSER, 250 ML
DARK GEL CLEANSER Засіб для зняття липкого шару. Призначений для видалення липкого шару після полімеризації та знежирення нігтів перед нанесенням матеріалу. • має зручний розпилювач • ефективно знімає липкий шар; • залишає поверхню нігтів глянцевою • знежирює нігтьову пласт..
200 грн.
ОЛІЯ ДЛЯ КУТИКУЛИ DARK APEROL, 30 МЛ
ОЛІЯ ДЛЯ КУТИКУЛИ DARK APEROL, 30 МЛ ..
225 грн.
ОЛІЯ ДЛЯ КУТИКУЛИ DARK CASHEMIR, 30 МЛ
ОЛІЯ ДЛЯ КУТИКУЛИ DARK CASHEMIR, 30 МЛ ..
225 грн.
ОЛІЯ ДЛЯ КУТИКУЛИ DARK PAPAYA, 30 МЛ
ОЛІЯ ДЛЯ КУТИКУЛИ DARK PAPAYA, 30 МЛ ..
225 грн.
ОЛІЯ ПРОТИ ОНІХОЛІЗІСУ DARK, 10 МЛ
ОЛІЯ ПРОТИ ОНІХОЛІЗІСУ DARK, 10 МЛ:   ОЛІЯ ПРОТИ ОНІХОЛІЗІСУ DARK, 10 МЛ - олія створена для відновлення пошкодженої нігтьової пластини. При регулярному застосуванні прискорює регенерацію та здорове зростання нігтьової пластини. Підійде для догляду нігтів при оніхолізисі та його проф..
200 грн.
РЕМУВЕР ДЛЯ КУТИКУЛИ DARK, 30 МЛ
РЕМУВЕР ДЛЯ КУТИКУЛИ DARK, 30 МЛ: РЕМУВЕР ДЛЯ КУТИКУЛИ DARK, 30 МЛ  - професійний засіб, що допомагає швидко розм'якшити ороговілі клітини шкіри. Ремувер містить активні лужні компоненти, які забезпечують делікатне та ефективне очищення за допомогою апельсинової палички або пушера. Сп..
175 грн.
Створення сайтів