Новинки

Косметология

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Віск гарячий у гранулах ItalWax натуральний 1 кг
Гранульований віск для депіляції Ital Wax   Упаковка: 1 кг, 500г   Дія: Віск середньої густини з діоксидом титану. Відрізняється високою пластичністю, при цьому не утворює ниток, що тягнуться. Кремовий, ароматизований віск із легкими фруктовими нотами. Ефективно видаляє ..
278 грн.
Воск горячий в гранулах ItalWax натуральный 500г
Гранулированый воск для депиляции  Ital Wax Упаковка: 1 кг, 500г Действие: Воск средней плотности с диоксидом титана. Отличается высокой пластичностью, при этом не образует тянущихся нитей. Кремовый, ароматизированый воск с легкими фруктовыми нотами. Эффективно уд..
185 грн.
Воскоплав Pro-Wax 100
Воскоплав дозволяє розігрівати віск у банках 400 мл, а також віск у дисках, гранулах. Температура розігріву від 40 до 90 градусів, а також є режим, який підтримує задану температуру воску протягом усієї косметичної процедури, вбудований терморегулятор. Об'єм додаткової ємності 350 мл. Зручний у е..
450 грн.
Дерев'яний шпатель для нанесення воску 100 шт/уп ..
100 грн.
Парафін 450 грам з різними запахами персик апельсин роза жасмін лимон.    ..
135 грн.
Парафінотопка (парафінова ванна) SIMEI-507 для рук та ніг 2500ml
Призначена для парафінотерапії рук, ніг, зап'ясток та ліктів, і особливо рекомендована для використання у холодні зимові періоди. Парафінові ванни забезпечують плавлення косметичного парафіну та подальшу підтримку його в розплавленому стані.   Парафінотерапія допомагає відновити водн..
900 грн.
Створення сайтів